TopStar

27. srpna 2015 12:05

FOTO: Miley zas řádila nahá. Její vysvětlení, proč pořád ukazuje prsa, je na nobelovku...

Miley se chystá na moderování MTV Music Video Awards a připravuje si půdu pro šokování, které nás určitě čeká. Do talk show vyrazila nahoře bez a svěřila se, jak to vypadá u ní doma.

Místo vrchní části oděvu zvolila flitrová srdíčka, která překrývala pouze její bradavky! K tomu dodala sociologický výklad o tom, jak Americe vlastně nevadí prsa, ale bradavky ano. Navíc je zpěvačka zodpovědná vůči životnímu prostředí, protože nespotřebuje tolik látky! Miley zkrátka ví, jak se obhájit.

Když se jí moderátor Jimmy Kemmel zeptal, co na její výstřelky říká její otec, odpověděla: „Asi by chtěl, abych neměla prsa pořád venku, ale zase je určitě lepší ukazovat prsa a být dobrým člověkem, než mít tričko a být potvora.“

Nedávno pověsila na web fotku s čuníkem. Ne, nejela fotit do JZD, provokatérka totiž prase chová doma v obýváku! Zvíře, které dostala od jednoho fanouška na koncertě, pojmenovala ho Pig Pig (Prase Prase) a zpočátku s ním cestovala po hotelech během turné. Nakonec se ale usadilo u ní doma.

Do propagace svého moderování MTV cen zapojila i Justina Biebera...a své prase.


Přečtěte si také