TopStar

27. srpna 2015 10:56

NEJNEBEZPEČNĚJŠÍ CELEBRITY: Koho se rodiče bojí nejvíc? Miley a její trávy, nebo Nicki Minaj a jejího zadku?

Britští výzkumníci se tentokrát nezajímali o kila, pavouky nebo sex, ale optali se rodičů na celebrity, které jsou podle nich špatnými vzory pro teenagery. A aby nebyli tak negativní, zeptali se i na to, kdo je podle rodičů vzorem pro dospívající.

Celebrity si rozdělili na muže a ženy a zašli za rodiči. „Jaká je celebrita, u níž byste nechtěli, aby se stala idolem vašich dětí?“ položili otázku a dostalo se jim odpovědí. Královnou záporáků se stala Miley Cyrus se 78 procenty naštvaných rodičů.

Hned za ní následovala bohyně velkorysých křivek Nicki Minaj a tím odmítání vnadných krásek nekončilo. Kim Kardashian dostala za svoje výstřelky bronz.

V mužské kategorii zase zvítězil rapper Kanye West, kterého by jako vzor svých dětí nechtěla vidět víc jak polovina rodičů. V těsném závěsu skončil Justin Bieber, jehož kontroverze a rychlá jízda v autech nenadchla 55 procent rodičů. Na černé listině se objevil i odpadlík od 1D Zayn Malik (že by mu rodiče nemohli odpustit deprese, které způsobil jejich zoufalým dcerkám, když od kapely odešel?).

Na druhou stranu další člen 1D zabodoval na seznamu celebrit, kterými by se teenageři měli inspirovat. Fešák Harry Styles obsadil druhé místo hned za hodným hochem s kytarou Edem Sheeranem. U žen to vyhrála vzorná matka vévodkyně z Cambridge Kate Middleton. Otázkou je, jestli by se rodičům líbilo, kdyby jim dcerky domů přišly těhotné. Do první pětky se ještě vměstnala kouzelná Taylor Swift, které v poslední době vychází všechno, na co sáhne. Objevila se tu i R’n’B lvice Beyoncé a stále sexy Angelina Jolie.

ZÁPORÁCI

Ženy

♥ Miley Cyrus ... 78 %♥ Nicki Minaj ... 54 %♥ Kim Kardashian ... 43 %♥ Kristen Stewart ... 36 %♥ Rihanna ... 34 %

Muži

♥ Kanye West ... 56 %♥ Justin Bieber ... 55 %♥ Zayn Malik ... 41 %♥ Shia LaBeouf ... 38 %♥ Joey Essex ... 25 %

SVATOUŠCI

Ženy

♥ Kate Middleton ... 34 %♥ Michelle Keegan ... 32 %♥ Taylor Swift ... 27 %♥ Beyoncé ... 23 %♥ Angelina Jolie ... 22 %

Muži

♥ Ed Sheeran ... 41 %♥ Harry Styles ... 26 %♥ Lewis Hamilton ... 20 %♥ James Corden ... 17 %♥ Justin Timerlake ... 14 %


Přečtěte si také