TopStar

30. července 2015 11:57

ODTAJNĚNO: Proč Zayn Malik opustil One Direction? Práskl to při podpisu sólové smlouvy

Hodně fanynek zaplakalo, když se tenhle snědý krasavec rozhodl v březnu opustit populární boy band. Zayn si naplánoval sólovou kariéru, proč se ale tak rozhodl, až do teď tajil.

One Direction nebyla potápějící se loď, ze které by se musel zachraňovat. Proč dal tedy kapele vale? Řekl to na svém Twitteru, kam napsal: „Hádám, že jsem ještě neřekl, proč jsem odešel. Bylo to kvůli tomuhle momentu, kdy dostávám příležitost ukázat, kdo doopravdy jsem!“ K tomu přidal fotografii, jak podepisuje smlouvu s americkou nahrávací společností.

Takže Zayn zatoužil po tom být sám sebou! Jestli k sobě přetáhne taky alespoň část fanynek 1D už radši nespekuloval. Ale přeposlal pár tweetů, které podporu fanoušků dokládají. Dvaadvacetiletý zpěvák se upsal americké nahrávací společnosti RCA, se kterou spolupracují třeba Miley Cyrus, Christina Aguilera, Kelly Clarkson, Britney Spears nebo Kesha.

Před Zaynem se tak otevírají nové možnosti. Uvidíme, jestli se silným labelem za zády a novým týmem se mu podaří dosáhnout takové popularity, jakou si vydobyl s One Direction!

Zayn Malik podepisuje smlouvu s RCA


Přečtěte si také