TopStar

9. ledna 2019 12:00

Tereza Šulcová

FOTO: Schovává Mila Kunis (35) pod svetrem těhotenské bříško?

Herečka Mila Kunis ve čtvrtek vytáhla svůj růžový svetr a vyrazila v Los Angeles na kávu. Pětatřicetiletá herečka pravděpodobně pospíchala zpět domů za svým manželem Astonem Kutcherem a dvěma dětmi. Teď se ovšem spekuluje, zda nečeká další přírůstek do rodiny.

Ve čtvrtek v dopoledních hodinách si vyrazila Mila Kunis na rychlé kafe ve Studio City v Los Angeles. Po spatření fotografů herečka přidala do kroku a vyřídila si telefonát. Pro čtvrteční den zvolila volný, růžový svetr a úzké džíny, které doplnila bílými teniskami.

Herečku Milu Kunis si mnoho lidí vybaví hlavně v roli Jackie Burkhart v seriálu Zlatá sedmdesátá, ale je toho mnohem více! Herečka propůjčila svůj hlas Meg v animovaném seriálu Griffinovi. Hrála ve filmech jako Kamarád taky rád, Černá labuť nebo Kopačky.

V listopadu 2018 převzala na 44. ročníku E! People's Choice Awards cenu za oblíbený komediální film Špión, který mi dal kopačky. Na tomto galavečeru se ukázala v jednoduchých černých šatech, které doplnila černým kouřovým líčením a černými lodičkami.

Kunis bývala často spojována i s hercem Macaulayem Culkinem, který je slavný hlavně díky své dětské roli ve filmu Sám doma a Sám doma 2: Ztracen v New Yorku, kde si zahrál roli malého Kevina. Herečka byla jeho partnerkou celých dlouhých osm let, kdy se následně jejich vztah rozpadl kvůli Culkinově drogové závislosti. Dva roky poté se Mila dála dohromady s Ashtonem Kutcherem, kterého si tři roky nato vzala. S Ashtonem má dvě děti - čtyřletou holčičku a dvouletého chlapečka. Zajímavostí je, že se poprvé viděli již v seriálu Zlatá sedmdesátá.

V posledních dnech se spekuluje ohledně jejího třetího těhotenství. Herečka je totiž pořád viděna ve vytahaných svetrech a je možné, že pod nimi schovává těhotenské bříško.

Sdílejte článek

Přečtěte si také