TopStar

12. července 2016 15:02

Michal Chalupa

FOTO: Taylor Swift v slzách! Podívejte, za jakou sexy šťabajznu ji Calvin Harris vyměnil

Tak tento skotský DJ se s tím nepáře. Calvin Harris (32) si jen měsíc po rozchodu se zpěvačkou Taylor Swift dělá zálusk na další zpěvačku. Tentokrát snědou frontmanku skupiny Pussycat Dolls.

Nejspíš má velkou slabost pro úspěšné zpěvačky. Jak jinak by se dala popsat situace kolem Calvina Harrise (32). Ten byl totiž spatřen v londýnském klubu, jak balil o šest let starší Nicole Scherzinger (38). Při odchodu z klubu se ještě drželi za ruce a vypadali jako šťastně zamilovaný pár. Je tedy trošku paradoxem, že Calvin ve svém nejnovějším videoklipu s Rihannou zpíval o tom, jak těžko snáší, že ho Taylor Swift podvedla.

Společnou noc prý ale neměli. „Nicole byla v klubu se svým bratrancem, kde později potkala právě Calvina. Oba dva se velmi dobře bavili a on jí nakonec nabídl odvoz do hotelu. Nicole se však do podniku vrátila se svým bratrancem,“ uvedl návštěvník klubu pro The Sun.

Jak tento románek nakonec dopadne, si musíme ještě počkat. Jisté ale je, že ani sám zpěvák se netají velkými sympatiemi k americké zpěvačce, neboť jeho nejlepší kamarád na Instagramu zveřejnil několik fotek, kde se objevil ve společnosti Nicole.

Sdílejte článek

Přečtěte si také