TopStar

11. září 2013 10:25

FOTOGALERIE: Co ta máma vymyslela? Čím Victoria Beckham šokovala New York

Tak tohle by do ní nikdo neřekl. Vůbec poprvé se módní návrhářka a bývalá zpěvačka Victoria Beckham (39) vzdala ve své nové kolekci botách na podpatku! Sama v nich div nechodí běhat a teď omotala modelkám kolem nohy textilní pruhy a poslala je na molo!

Ona si ovšem na molo slavného New York Fashion Week obula pořádně vysoké podpatky a vsadila na klasiku: jednoduchou bílou blůzu a přiléhavou černou sukni.

Modely z její autorské dílny (značku nosí kamarádka herečka Katie Holmes nebo docela často i vévodkyně z Cambridge Catherine) pro nadcházející sezonu podzim–zima jsou jednoduché, převládají bílá, černá a šedá. Barvy se objevují jen výjimečně. Kabelky ozdobila Victoria geometrickými vzory. Prohlédněte si naši FOTOGALERII.

Jako módní návrhářka debutovala Victoria v roce 2008 právě v New Yorku. Pokud si neobléká vlastní výtvory, sáhne nejčastěji po věcech Dolce Gabbana nebo Versace. Tvrdí o sobě: "Nejsem materialistka, věřím na dárky ze srdce, jako jsou třeba obrázky od dětí." Všichni tři chlapci letos zůstali doma, v publiku byl ale manžel David s roztomilou dcerou Harper Seven. Ta se chovala jako malá dáma a ani trochu nezlobila.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také