TopStar

5. listopadu 2013 10:42

Franck Ribéry: Polepšený nevěrník se zjizvenou tváří. Pochutná si na Plzni i dneska?

Na hřišti ho neuhlídá skoro nikdo. A v soukromí se zase občas neumí uhlídat on sám. Hráč Bayernu Mnichov Franck Ribéry (30) nejen svou zjizvenou tváří budí respekt soupeřů a přitahuje ženy. Kvůli maléru s nezletilou prostitutkou mu hrozilo dokonce vězení.

Dnes podruhé Bayern Mnichov nastoupí proti Plzni v Lize mistrů UEFA (podrobnosti k zápasu níže) a fanoušci českého fotbalu si přejí jediné: aby to nebyla taková depka jako minule!

Plzeň ani jednou nevystřelila na branku a dostala pět gólů. Dva z nich dal nepřehlédnutelný muž – francouzský reprezentant Franck Ribéry.

Ten právě zažívá v soukromí bezvadné časy. Hraje za nejlepší tým na světě a ještě se mu podařilo slepit manželství poté, co na něj před třemi lety praskla aféra s nezletilou prostitutkou Zahiou Dehar.

Zahia byla doslova "dáreček" k Ribéryho narozeninám a nespala jen s ním. "Já je všechny milovala. Rozmazlovali mě, byli to moji chlapi," řekla ochotně tisku poté, co se provalilo, kdo všechno se scházel v pařížském Café Zaman a platil Zahii 1500 liber za noc! (Prohlédněte si.)

Ženatý Ribéry měl co dělat, aby všechno vyžehlil u reprezentačního trenéra (málem kvůli tomu nejel na minulé mistrovství světa) a hlavně doma u manželky Wahiby. "Zranil jsem ji i všechny své blízké," kál se Franck, který nakonec manželství zachránil a od té doby seká latinu.

Mimochodem kvůli Wahibě v roce 2004 konvertoval k islámu, aby se s ní mohl oženit. "Islám mi pomohl být psychicky i fyzicky silnější," tvrdí muž s obrovskou jizvou přes celou tvář. Jako dvouletý totiž jen tak tak přežil autonehodu, během které vyletěl předním sklem.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky islám hlasování prostitutka Bayern Mnichov nezletilý Plzeň Liga mistrů UEFA reputace

Přečtěte si také