TopStar

22. října 2015 17:37

Michal Chalupa

Franta Straka přiznává: Vždycky jsem pokukoval po hezkých holkách! Co říká jeho žena?

V průběhu osmi čtvrtečních večerů uvidíte od 21.35 osm lidských příběhů z fotbalového prostředí. Ano, trenére! ale zdaleka není jen o kopání, i když to tak vypadá. Stejně jako i sám uznávaný trenér má i náš pořad mnohem více tváří.

Jaký je vlastně Slávisty i Sparťany proklínaný František Straka? O tom leccos prozradila jeho manželka Zdeňka, které přátelé neřeknou jinak než Francesca: „Určitě jiný, než si spousta lidí o něm myslí. Franta je hrozně hodnej člověk. Všichni si myslí, že je to takový ten blázen, co tam lítá na tom hřišti, mává rukama a na všechny řve. Musím říct, že to opravdu dělá jen na tom hřišti. Když přijde domů, sedne si na gauč a řekne: mamčo, dej mi něco dobrýho.“

Se svou ženou se František dlouho kamarádil, až nakonec naplno propadl jejímu kouzlu. „Vždycky jsem pokukoval po holkách, který byly hezký. My jsme vždycky trénovali na tom spodním hřišti na Spartě a většinou tam byly atletky a tam vždycky kroužila jedna taková, tenkrát ještě černovlasá, hubená, dlouhý nohy – my jsme byli dlouhá léta kamarádi, což postupně přešlo v ten trvalý vztah,“ vypráví trenér Straka.

Ano, trenére! Uvidíte každý čtvrtek od 22.10. ve 21.35 a později na Prima Play.

Sdílejte článek

Přečtěte si také