TopStar

22. října 2015 16:02

Michal Chalupa

VIDEO ODVAZ: Holky z TOP STARu to rozbalily v kuchyni a je to jízda!

Topstárovská taškařice v podání našich reportérských hvězd Andy, Pavlíny, Verči, Kristýny a Toma vznikla při natáčení propagačního spotu na časopis Prima Fresh. Všichni se při té příležitosti nasmáli a žaludky také nezůstaly prázdné.

Natáčení v pražských ateliérech seriálu Přístav v útulné kuchyni, kde se naše dámy a pán cítili jako doma. "Řekli nám, že to bude upoutávka, kde se bude tančit. A čemukoli, kde jde o tanec, říkám ano! Navíc se mi moc líbil styling à la pin-up girl," říká reportérka Andrea Košťálová. A je pravda, že jí to fakt slušelo. Prostě jak hospodyňka z dob Elvise. S úsměvem od ucha k uchu zářila i Pavlína Holubová: "Byla to zábava, hodně jsme se nasmáli. A taky jsem se cítila jako sexy kuchařka, doma vypadám trochu jinak."

Aktuální vydání časopisu Prima FRESH nabízí skvělé recepty inspirované podzimní sklizní. Vaří ze sezonních surovin, jako jsou cizrna, fenykl, červená řepa či lilek. Čtenáři v novém vydání najdou recepty z pořadů Prostřeno! či Ano, šéfe! v čele se Zdeňkem Pohlreichem. Klip ve stylu toho, který natočili naše reportérky a reportér, si můžete natočit sami a dostat se s ním do vysílání Diváckých zpráv. Podrobnosti o soutěži se dozvíte na stránkách PRIMA FRESH.

Sdílejte článek

Přečtěte si také