TopStar

5. října 2015 10:32

Michal Chalupa

Žhavější než chilli: Reportérky TOP STARu jsou v nových upoutávkách SEXY dračice!

Reportérky denního TOP STARu vytasily všechny ženské zbraně. Stalo se tak v rámci nových upoutávek, s nimiž se diváci setkají ve vysílání TV Prima. A je to poměrně žhavá podívaná, o tom není pochyb.

Upoutávky byly inspirovány klipem Last Of The American Girls skupiny Green Day, tedy především co se týče lokace a scény. Éterické místo se podařilo najít jen kousek za Prahou, lom Čertovy schody splňoval, co měl.

V nových sexy upoutávkách vystupují Andrea Košťálová, Karolina Hošek, Kristýna Ullrichová, Lenka Špillarová, Lucie Špaková, Martina Jandová, Pavlína Holubová a Veronika Farářová. Společnost jim dělá i elitní reportér Tomáš Kraus.

"Celý měsíc před natáčením jsem objížděla lokace a hledala tu, která bude podle představ režiséra Martina Linharta. Hledali jsme místo, které nebude působit jako české prostředí. Což není zrovna lehký úkol. Do hledání jsem tak zapojila snad všechny své přátele, produkční a milovníky přírody. Musím říci, že díky tomuto požadavku jsem poznala spoustu zajímavých míst," popisuje přípravy natáčení jedna z aktérek a zároveň produkční celé akce Lucie Špaková.

Všechny reportérky uvidí diváci v perfektních šatech a sexy účesech, které dokonale podtrhl prvotřídní make-up. O ten se postaral prvotřídní vizážista Pavel Kortán.

"Upoutávka koresponduje s charakterem pořadu TOP STAR. Je tedy plná třpytu, lesku, ale vzhledem k povaze našich akčních a mladých reportérek nemá působit usedle," líčí dál Špaková.

"Na styling dohlížel stylista Sam Dolce, částečně nám vypomohla firma H&M a částečně jsme oslovili několik českých návrhářů. Své šaty zapůjčila Zuzana Kubíčková, Miro Sabo, Odivi, Jakub Poner, Kateřina Geislerová a další."

Nové upoutávky pořadu TOP STAR najdou diváci ve vysílání. TOP STAR vysílá TV Prima denně v 19.55.

Sdílejte článek

Přečtěte si také