TopStar

10. září 2015 15:58

Michal Chalupa

GALERIE: Takhle vypadá pořádná zábava! Top Star má za sebou vydařený večírek

Herci, zpěváci i tváře známé z primáckých seriálů a jiných pořadů, si dali dostaveníčko v prostorách vinařství Salabka v pražské Troji. Prozradili, co dělali v létě, co chystají na podzim, ale hlavně oslavili start nové podoby oblíbeného pořadu TOP STAR magazín.

Krásné prostory vinařství přivítaly přes 300 hostů, které večerem provedla nová moderátorka TOP STAR magazínu Eva Perkausová. Tu diváci už mohli vidět v prvním dílu proměněného magazínu. „Moderovat naživo večírek je něco jiného, měla jsem trochu trému. Jaké jsem měla léto? Stihla jsem dovolenou, ale poslední část léta už pro mě byla ryze pracovní, připravovala jsem se na moderování magazínu. Chci na sobě dál pracovat, taky musím zvládat školu, nastoupila jsem do dalšího ročníku. Mým oblíbeným předmětem je čeština, ale baví mě také práce s kamerou,“ řekla Eva.

Pracovní léto měla i její jmenovkyně - zpěvačka Ewa Farna, která proměněnému pořadu i nové moderátorce popřála co nejvíc diváků a fanoušků. „Na dovolenou opravdu nebyl čas, ale alespoň jsme občas v týdnu odjeli na pár dnů přírody. Nejbližší dovolená mě čeká až v zimě, kdy vyrazím na lyže. Ale příští rok se chystám na několik týdnů do Ameriky, tak šetřím a moc se těším. Co dělám, když mám volno? Vařím a zkouším nové recepty, moc mě to baví,“ řekla zpěvačka.

Na večírku zazpívaly Martina Pártlová a Olga Lounová a hosty roztancovala kapela Slza. Ta zahrála mimo jiné i skladbu Katarze, která je průvodní písničkou primáckého seriálu Přístav. Právě v tomto seriálu hrají role matky s dcerou Kristýna Kociánová a Olga Želenská, které se tu také skvěle bavily. „Léto bylo pracovní, podzim bude tragický, čeká mě spousta práce, protože obden točím, obden hraju v divadle a ještě účinkuju v muzikálu. Ale vyhovuje mi to, tenhle život mě moc baví a rozhodně si na něj nestěžuju,“ vysvětlila Olga.

Ladislav Frej natáčí nový primácký seriál VIP vraždy. Na večírek přišel i se svou partnerkou Gábinou a prozradili, jak ideálně trávili dny, kdy panovala úmorná vedra. „Koupili jsme si bazén, napustili ho a užívali si u něj. Grilovali jsme maso, odpočívali a představovali si, že za bazénem šumí moře. A ono nám to skutečné moře vlastně ani nechybělo,“ řekl Ladislav a jeho partnerka dodala: „Nám je dobře, když jsme spolu a je nám jedno, kde to je.“

Vincent Navrátil, který hraje v seriálu Cesty domů Michala, nespustil celý večer oči ze své přítelkyně Sabiny. „Letošní léto bylo krásné, prožil jsem snad nejhezčí prázdniny, protože jsem zamilovaný, strávili jsme je celé spolu. Vrátil jsem se z Anglie zpátky na konzervatoř, žiju, čekám a jsem volně k dispozici jakékoliv práci, která si mě najde,“ shrnul Vincent.

Večírek na krásné vinici si nenechali ujít ani Vincentovi kolegové z Cest domů Henrieta Hornáčková nebo Marek Zeman, moderátoři primáckého zpravodajství Terezie Kašparovská, Roman Šebrle, Gábina Kratochvílová, moderátorka TOP STARu Daniela Šinkorová a její kolegyně reportérky, zpěvák Marian Vojtko a spousta dalších známých tváří.

Sdílejte článek

Přečtěte si také