TopStar

9. září 2015 11:14

Michal Chalupa

Eva Perkausová se fámám směje: Prozradila, jak žije a jak to má s bohatými sponzory!

Moderátorka TOP STAR magazínu Eva Perkausová (21) přiznala, že v žádném luxusu nežije. Ba naopak. Stále bydlí s maminkou, které s rodinným rozpočtem pomáhá víc než pouhým přispěním na základní poplatky. Eva Perkausová o tom promluví v Limuzíně s Mírou Hejdou, kterou ve čtvrtek večer vysílá Óčko.

"Když bych to měla říct úplně otevřeně, jsem to já, kdo se o mámu stará a živí ji. Naši jsou rozvedeni, a když byl spor o majetek, mámě něco náleželo a chvíli jsme z toho žily. Dnes jsem to ale já, kdo se o rodinný rozpočet stará nejvíc. V žádných vyšších poměrech si opravdu nežijeme," uvedla Eva Perkausová v Limuzíně.

Mírovi Hejdovi rovněž vylíčila, jak se dostala k moderování TOP STAR magazínu. Žádní bohatí sponzoři za tím opravdu nebyli. "Nabídku jsem dostala přímo od Primy. Dokonce přes Facebook, kam mi napsala šéfredaktorka společenské redakce Zuzana Brzáková. Samozřejmě jsem si chvíli myslela, jestli to není vtip, pak jsme se ale sešly a domluvily se na kamerových zkouškách," dodala. Celý rozhovor odvysílá Óčko ve čtvrtek ve 21.45 v pořadu Limuzína s Mírou Hejdou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také