TopStar

13. srpna 2015 15:14

Michal Chalupa

Nová tvář Top Staru Eva na SEXY fotkách nic špatného nevidí: Co VŠECHNO ukázala?

Již poslední srpnový den uvidíte na Primě nový Top Star Magazín, jehož tváří se po Ivě Kubelkové (38) stává vnadná Eva Perkausová (21). Vždycky chtěla být modelkou, ale paradoxně její luxusní postavička parametrům takového zaměstnání nevyhovuje. Žhavé fotky ale říkají něco jiného…

Stále ještě studentka Eva se do většího povědomí zapsala třeba focením pro Playboy nebo menšími seriálovými rolemi. Nakonec se dostala i k moderování publicistického pořadu v televizi, až nakonec dostala nabídku do Top Staru. Někteří tvrdí, že se Evě podařilo prosadit hlavně díky jejím sexy tvarům a perfektním prsům č. 5. Ale proč ne, její fotky jsou fakt super.

„Nafotila jsem ty fotografie, ale nebyly nějak pobuřující, byly to pouze fotografie, kde jsem neodhalila nic ze svých intimních partií, nevidím na tom nic špatného. Všechno zlé je pro něco dobré. Díky tomu se mi i naskytly nabídky, které jsem potom časem dostala,“ říká naše nová moderátorka a má recht. Její odvážné obrázky opravdu nikoho urazit nemůžou. Podívejte se na reportáž z VIP zpráv.


Přečtěte si také