TopStar

9. dubna 2014 12:03

Jana Fikotová

Gábina Partyšová exkluzivně o exmanželovi: „Pepovi jsem už odpustila“

Moderátorka Gábina Partyšová (35) přiznala, že její život konečně nabral nový spád. Má nového muže a minulost už neřeší.

Minulý rok si prošla peklem. Rozchod, rozvod a pocit bezmoci. Dnes už je všem špatným dnům konec. „Jak se říká, čas všechno zahojí. I když jsem ze všeho byla hodně špatná, dneska už je vše zlé pryč. Mám partnera, zdravého syna, rodiče, co víc si přát ke štěstí,“ přiznala Partyšová, která dokonce tvrdí, že má už se svým bývalým mužem vše vyřešené.

„V občance mám čerstvě napsané rozvedená, což sice nebylo nikdy mým snem, ale člověk prostě nikdy neví, jakým směrem se bude jeho život ubírat. Pepovi jsem už odpustila a musím říct, že mi to hodně samotné pomohlo. Člověk by totiž měl umět odpouštět, pak se mu bude samotnému dařit líp,“ dodala Gábina, která se opět stala ambasadorkou charitativního Avon pochodu.

„Jsem hrozně ráda, že se můžu být součástí tak úžasného projektu jako je Avon Pochod. Lidi by si měli uvědomit, že pokud dávají, tak taky dostávají,“ dodala moderátorka.

AVON Pochod se letos uskuteční 14.6. 2014 a vstupenkou na akci je dámské nebo pánské tričko, které zakoupíte za cenu 399 Kč u AVON Lady a Gentlemanů a na e-shopu a od 1. května také v síti partnerů nebo v areálu Žlutých lázní. Výtěžek z Trička putuje na veřejnou sbírku Avonu, ze které jsou podporovány preventivní činnosti a projekty zabývající se podporou nemocných žen a vyhodnocováním screeningdsových dat na území ČR.

-juf-


Přečtěte si také