TopStar

28. března 2014 08:17

Jana Fikotová

Gábina Partyšová a Paris Hilton. Které víc sluší stejné šaty?

Moderátorka Gábina Partyšová (35) vyrazila na nákupy, aby si vybrala šaty na finálový večer České Miss. V jejím hledáčku nakonec uvízly troje šaty. Jedny už vyvětrala i hollywoodská celebrita Paris Hilton (33).

Takové dilema, které má Gábina Partyšová, by si asi přála mít každá žena. Které šaty zvolit na finále soutěže krásy? Krátké, dlouhé, jednoduché či zdobené? „Naštěstí jsem si v návrháři udělala jasno. Vybrala jsem si španělského designéra Alfreda Villalba. Jeho šaty jsou opravdu úžasné a jedinečné,“ přiznala nám Partyšová.

Do Pařížské ulice vyrazila ráno a až odpoledne se rozhodla, které šaty asi oblékne. „Je těžké zvolit si jedny šaty, když je jich na výběr tolik a všechny se mi líbí. Dokonce jsem tu objevila jedny, které měla nedávno Paris Hilton na akci na Ibize. Jsou nádherné, ručně vyšívané a vypadají jako brnění. Já si nakonec vybrala dvoje krátké, ale velmi pohodlné. Takže ještě uvidím, které nakonec zvolím. Pro mě samotnou to bude překvápko,“ přiznala Gábina.

A jak se pohybují ceny těchto jedinečných španělských skvostů? „Je to různé, záleží na jedinečnosti a náročnosti šatů. Já si vybrala šaty v SIMPLE Carollinum concept store v Pařížský ulici kousky, které se pohybují od 100 000 do 200 000 tisíc korun,“ dodala Partyšová.

Kolekce pro letošní jaro/léto vychází z často antagonistických kombinací luxusního stylu s nespoutanými punk-rockovými inspiracemi. Klíčovým prvkem kolekce jsou šaty pro všechny příležitosti. Hedvábný tyl zdobený ruční výšivkou, krajky, potisky, křišťály a metalické aplikace, bavlna, kůže a neopren v barevné paletě, kde nechybějí charakteristické tóny značky – přírodní bílá a nebesky modrá – tvoří nepřehlédnutelnou kolekci nejžhavější španělské luxusní značky.

Jaké si nakonec oblékne moderátorka Gábina Partyšová šaty na slavnostní finále jubilejního ročníku České Miss, uvídíte zítra 29. března 2014 od 20 h na TV Prima. V přímém přenosu se rozhodne, která z letošních finalistek se stane 10. královnou krásy a převezme trůn po krátkovlasé Gabriele Kratochvílové.

-juf-


Přečtěte si také