TopStar

18. února 2019 13:27

Markéta Škorňová

GALERIE Česko-Slovenského plesu: Kdo zářil a komu se to letos nepovedlo?

Plesová sezóna je v plném proudu. Ples jako Brno, Český ples a mnoho dalších nádherných večerů v sobotu podle mnohých předčil Česko-Slovenský ples. Na tuto noblesní událost se české i slovenské celebrity připravovaly i několik týdnů, od šití šatů po konečný styling. Komu se to povedlo a kdo tentokrát šlápnul vedle, posuďte u nás v galerii.

Zvolit na tak významnou událost, kterou Česko-Slovenský ples dozajista byl, tu správnou plesovou róbu není jen tak. A ne každé herečce, zpěvačce či miss se to povedlo. Marná sláva, muži mají v tomhle směru velkou výhodu - skrze oblek či smoking totiž moc experimentovat nemohou.

Modelka Nikol Švantnerová v módě umí chodit. O tom nás přesvědčila už několikrát a ani na Česko - Slovenském plese tomu nebylo jinak. Červená róba z dílny návrhářů Ponerových byla nepřehlédnutelná. Na opálené Nikol obzvláště vynikla!

Ani naše primácké moderátorky ostudu neudělaly. Monika Leová a Gabriela Lašková oblékly šaty z dílny Tatiany Kovaříkové, které daly vyniknout jejich přirozené kráse. V tomto malém souboji u nás ale vyhrává krátkovlasá Gábina, která v blyštivých šatech zářila jako opravdová hvězda.

Zpěvačka Monika Bagárová oslňovala přítomné nejen svojí róbou (opět od dua Ponerových), ale také přítelem, zápasníkem MMA Makhmudem Muradovem. Pro tuto příležitost si zpěvačka nechala v salonu Michala Zapoměla prodloužit vlasy, které celému looku dodaly šmrnc.

Kdo nás svojí róbou a celkovým stylingem naprosto nadchnul, byla modelka a bývalá miss Andrea Bezděková. Dokonale padnoucí šaty od návrhářky Sandry Markové, doplněné o barevné šperky Swarovski, které celému outfitu dodaly vtip. Zapomenout nesmíme ani na rudé střevíčky, které se s celkovým lookem nebijí, naopak. Třešničkou na dortu byl pak crazy účes, který z krásné Andrey udělal nepřehlédnutelnou Femme fatale.

Na tyto i další krásky, které si plesovou událost roku nenechaly ujít i se svými drahými polovičkami, se podívejte do galerie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také