TopStar

11. února 2019 12:12

Tereza Šulcová

Grammy Awards 2019: Módní propadáky celebrit!

V pondělí proběhl 61. ročník Grammy Awards, který uváděla zpěvačka Alicia Keys. Vybereme si pár hvězd, které nesáhly po těch nejlepších šatech a že jich bohužel nebylo málo. Mezi ně patří Cardi B, Katy Perry nebo dokonce i mladá instagramová hvězda Kylie Jenner. A to zdaleka není všechno!

Slavnostní předávání cen se konalo v pondělí 11. února 2019 v Staples aréně v Los Angeles. Na červeném koberci se promenádovalo hned několik celebrit. Některé hvězdy si oblékly opravdu stylové kousky, některé už takový vkus neměly.

Rapperka Cardi B šlápla vedle. I když zvítězila v kategorii nejlepší rapové album, tak u módní policie by už takový úspěch neměla. Šaty ve tvaru mušle opravdu nebyly správnou volbou, ani postavě zrovna dvakrát nelichotily.

Další krok vedle udělala zpěvačka Katy Perry, ta si pro změnu vzala velice nelichotivé růžové šaty. Díky nim měla zpěvačka boky jako skříň, jak by řekla Ewa Farna. Čtyřiatřicetiletá popová zpěvačka se ráda stylizuje do extravagantních kousků, ovšem toto byl módní propadák.

Když už jsme u té růžové, tak u ní ještě chvilku zůstaneme. Tuto oblíbenou ženskou barvu si totiž oblékla i mladá instagramová star Kylie Jenner. I přes to, že přes overal měla hozený pásek na upoutání úzkého pasu tak to její postavě moc nepomohlo. Růžové rukavice jsou už jenom třešničkou na dortu.

U zpěvačky Toni Braxton všichni viděli i to, co vidět nechtěli. Flitry totiž nezakryly hlavní části ženského těla. I Jennifer Lopez si oblékla ne moc vhodný komplet. Úzké světlé šaty se stříbrnými kamínky by nebyly špatné, ovšem s kloboukem to působí jako nebe a dudy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také