TopStar

18. ledna 2019 17:00

Tereza Šulcová

GALERIE: Fotografie Meghan Markle z dob, než se stala vévodkyní!

Když se řekne Meghan Markle, všichni si vybaví krásnou vévodkyni ze Sussexu. I Meghan ale bývala obyčejnou „smrtelnicí“, která se živila herectvím. Svůj Instagram i blog o módě musela následně zrušit, ale fotky z internetu smazat už nedokáže. Pojďme se společně podívat na fotogalerii!

Na této první fotografii je Meghan jako dítě se svou kamarádkou před Buckinghamským palácem. Kdo by to byl řekl, že jednou bude jeho součástí! Meghan vyrůstala v losangeleské čtvrti The Valley. Studovala v dívčí katolické škole a jako herečka to neměla vůbec jednoduché kvůli smíšenému původu.

Její matka je Afroameričanka a otec Holanďan. Herectví ji zajímalo odmala a navštěvovala několik škol na herectví zaměřených. Vystudovala divadelní umění a krátce nato začala pracovat na americkém velvyslanectví v hlavním městě Argentiny Buenos Aires. Jejím prvním manželem se stal filmový režisér Trevor Engelson, se kterým se v roce 2013 rozvedla. Trevor se znovu oženil v roce 2018, ve stejném roce jako se Meghan provdala za prince Harryho.

Bývalá americká herečka si zahrála ve filmech jako Nezapomeň na mě s Robertem Pattinsonem, Šéfové na zabití, Ohňostroj lásky nebo v seriálu Kravaťáci, kterým se nejvíce proslavila. Tahle sláva ale musela rychle skončit, když se dala dohromady s vévodou ze Sussexu.

Sdílejte článek
Štítky Meghan Markle Harry a Meghan

Přečtěte si také