TopStar

7. října 2015 10:50

GALERIE: Tohle je 5 nejoblíbenějších fotek z Instagramu v historii podle lajků! Která kráska všem vytřela zrak?

Více než tři miliony lajků dostala vítězná fotka. Skokově předčila dvojku, která se vyškrábala jen na 2,5 milionů olajkování. I když vítězové korespondují s nejpopulárnějšími osobnostmi Instagramu, vítězná fotka je překvapením…

No. 1 Instagramu je totiž docela cudný snímek teprve devatenáctileté Kendall Jenner, která je nevlastní sestrou královny velkých pozadí Kim Kardashian. Ta se do top pětky dostala taky se svou svatební fotkou, kde se líbá s Kanyem Westem. Je to překvapení, protože Kendall má o více než 10 milionů fanoušků méně než Kim nebo Taylor Swift.

Podívejte se na to nejžhavější z Instagramu devatenáctileté modelky Kendall Jenner:

ta obsadila druhé a třetí místo. Dvojku jí zařídil snímek s květinami, které dostala od svého bývalého nepřítele Kanyeho Westa. Ten jí totiž před pár lety zkazil děkovačku na MTV VMAs, když vběhl na pódium a řekl, že cena by měla patřit Beyoncé. Bronzová je pak fotka, kde se taylor ukázala se svým přítelem Calvinem Harrisem.

Poslední místo v top pětce obsadila Kylie Jenner, tedy další členka rodiny proslavené z televizní show. Té je teprve osmnáct a lidi jí dávali lajky za fotku ze středoškolské promoce.

Tady je top pětka pěkně pohromadě, lajkovali jste nějakou z fotek taky?


Přečtěte si také