TopStar

12. září 2013 11:40

Dagmar Dandová

Gangnam Style Michala Davida: k pouťové dokonalosti už chybí jen céčka

Zpěvák Michal David (53) je populární už od 80. let, kdy začal hrát a zpívat ve skupině Kroky Františka Janečka. A od té doby svůj styl příliš nemění. Má rád lesklé materiály a vypasované bundičky do pasu. I když to není příliš vidět, do svého šatníku prý investoval stovky tisíc!

Mohlo by to sice vypadat, že David stále nosí stejné oblečení, jako když pobíhal s tupé po pódiu a vyřvával, že chce žít nonstop, ale není to tak úplně pravda. Hitmaker údajně každý rok svůj šatník mění.

„Jednou za rok staré oblečení vyřazuji a dávám ho na charitu. Móda jde prostě pořád kupředu,“ řekl, a při pohledu na jeho modrý ohoz, který si vzal na svůj koncert na Václavském náměstí v rámci 3. ročníku bezpečnostní akce Praha dětem, bychom spíš tipovali, že zpěvák spoléhá na to, že se retro stále vrací.

David prý nakupuje oblečení nejčastěji v zahraničí. Pravidelně jezdí do italského Milána, kde si vždy pořizuje celou garderobu. A rozhodně nešetří, za kalhoty je ochotný dát až 60 tisíc korun.

„Mám rád, když oblečení barevně ladí. V létě nosím nejradši pastelové barvy,“ přiznal se zpěvák v azurové bundě.

David si také potrpí na výrazné a drahé doplňky. Nejradši má luxusní pásky a za hodinky dal skoro půl milionu korun. Šperky od dob céček moc nenosí, což je škoda.

Tak vám je aspoň připomeneme v našem videu.

zdroj: youtube.com

-red-

Podívejte se, co všechno je Michal David ochotný vzít si na sebe.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také