TopStar

28. března 2014 16:50

Dagmar Dandová

Gemma Atkinson: Zhubla 100 kilo a je z ní supermodelka!

Britská modelka a hvězda teenagerských seriálů Gemma Atkinson (29) vždycky nebyla tak štíhlá, jako je teď. Kráska zveřejnila fotku, kde má 100 kilo nadváhu a víc než modelku připomíná valník.

Je úplně neuvěřitelné, jak mohla Gemma zhubnout tolik kilo!

Modelka spodního prádla, která svedla takové sportovní hvězdy jako je fotbalista Alan Smith nebo Cristiano Ronaldo prošla dokonalou proměnou.

Prý je za tím vším pouze silná vůle a spousta dřiny.

"Úplně jsem změnila svůj životní styl. Začala jsem sportovat a dávám si pozor na to, co jím. Předtím jsem hodně pařila. Jedla jsem u McDonalda a hlavně jsem dělala v noci nájezdy na lednici. S tím je teď konec. A alkohol si dopřávám jen jednou v měsíci," prozradila Atkinson.

"Cvičím šest dní v týdnu, jen v sobotu si dávám voraz. Ve fitku vždycky strávím jen 45 minut. Nemusím tam trávit hodiny, protože trénuji opravdu usilovně," uvedla Gemma, která má tisíce fanoušků po celém světě, a dodala: "Ideální na zhubnutí je thajský box, a pak také minimálně dvakrát týdně cardio."

"Nemám ráda diety, ale jím hodně zdravě. Hlavně spoustu ovoce a zeleniny," prozradila modelka svůj tip na správný jídelníček.

"Bude to znít nudně, ale můj recept na krásu je dostatek spanku a dobrý pitný režim," prozradila Gemma Atkinson.

-dd-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek
Štítky modelky Cristiano Ronaldo hubnutí jídlo

Přečtěte si také