TopStar

24. září 2013 12:12

Jana Fikotová

Gwyneth Paltrow – Proč ji všichni nesnášejí? Třeba kvůli WC

Herečka Gwyneth Paltrow (40) si před několika měsíci vysloužila od magazínu People titul nejkrásnější ženy planety. Přesto ji prý všichni nesnášejí.

Kdo by to řekl, že tak křehká bytost bude jednou z nejvíce nenáviděných lidí v Hollywoodu. Gwyneth Paltrow má totiž hvězdné manýry, což se mnohým nelíbí. Pro její nesnesitelné chování, kterým neustále otravuje své známé, je každému trnem v oku. I když působí jako distingovaná dáma, která se naplno věnuje zdravému životnímu stylu, rodině a kariéře, pravda je jiná. Herečka prý hraje jen divadlo navenek. Například nedávno měla ztropit neuvěřitelnou scénu ve fitnesscentru. Zde si prý nechala zajistit profesionální tým, který kvůli ní musí vždy před její návštěvou drhnout několik hodin sociální zařízení.

„Dřív než se osprchuje po cvičení, přinutí zaměstnance, aby šel vše do kabinky zkontrolovat a případně naleštit,“ přiznal zdroj z hereččina okolí. Největší vrchol všeho je údajně samotná návštěva toalety. „Gwyneth odmítá použít toaletní papír, kterého se před ní někdo dotkl, potřebuje novou roli. Její chování není normální,“ dodal zdroj.

Ani v recepci to není s herečkou nikterak lehké. „Když Gwyneth přijde do posilovny, musí hned někdo z recepce jít shánět její oblíbenou vodu SmartWater. Pokud voda není k dispozici, udělá ve fitness doslova hysterickou scénu.“ Jak se zdá, život vedle slavné Gwyneth není zrovna nejklidnější.

Rodačka z Los Angeles je dcerou herečky Blythe Dannerové a významného hollywoodského producenta Bruceho Paltrowova. Její otec byl židovského původu. Debutovala v roce 1991 ve filmovém muzikálu Křik, později dostala malou roli od rodinného přítele Stevena Spielberga ve filmu Hook. Hlavní role se dočkala až v roce 1996 ve filmu Emma. V prosinci 2003 se vdala za britského rockera Chrise Martina, se kterým má dvě děti. Svatební obřad se konal v jižní Kalifornii.

-juf-

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také