TopStar

8. září 2013 13:50

Lucie Průchová

Zpěvačka a herečka Jessica Simpson – Proč se schovává doma?

Je půvabná, ale nemyslí si to o sobě. Zpěvačka a herečka Jessica Simpson (33) se straní společnosti. Co ji k tomu vede?

Jessica Simpson konečně ukázala obě svá roztomilá dítka. Dcera Maxwell a nedávno narozený syn Acea se s maminkou objevili na titulní straně amerického magazínu.

Mateřství Jessice opravdu svědčí. Většina slavných celebrit ukazuje své ratolesti nejen v médiích, ale i na sociálních sítích, zpěvačka si ale do soukromí rozhodně nenechá šťourat. Když už ukáže svou rozrůstající se rodinu, rozhodně to musí stát za to.

Jessica nepříliš nadšeně v rozhovoru přiznala, že má problémy s váhou. „Ručička váhy bohužel moc neklesá,“ posteskla si Jessica, která má s poporodní váhou stejné problémy jako Kim Kardashian. To je také důvod, proč se půvabná blondýnka objevuje na veřejnosti jen sporadicky. Výjimkou byl jen zmiňovaný titul v magazínu Us Weekly, kde ukázala svou milou tvář i své děti.

Ze svých dětí je prý Jessica doslova vedle a nemůže se jich nabažit. „Lidé říkají, že se syn podobá více mně,“ raduje se. I když jí mateřství velmi naplňuje, trápí ji právě její kyprá postava. „Jsem bohužel žena, která během těhotenství vždy přibere hodně kil. Mám velká prsa a výrazné křivky. Naštěstí mám vedle sebe partnera, který vždy dokázal ocenit mé tělo.“

Celým jménem Jessica Ann Simpson se stala slavnou především díky vlastní show Newlyweds: Nick and Jessica, kterou vysílala MTV. Tato sexy blondýna se dala na dráhu zpěvačky a herečky, což se jí vyplatilo. Má mladší sestru Ashlee Simpson, která je též úspěšnou herečkou a zpěvačkou.

-juf –

Sdílejte článek

Přečtěte si také