TopStar

19. srpna 2013 13:50

Dagmar Dandová

Hádanka: Čí je tahle holčička a co s ní má společného Leoš Mareš?

Modelka Petra Faltýnová (35) má s podnikatelem Simonem Šteklem dceru Adrianu (3), která jí je neskutečně podobná a ze všeho nejvíc miluje cachtání v moři.

„Každý rok jezdíme do Miami, kde strávíme aspoň měsíc u moře. Adrianka totiž miluje vodu. Já teda moc neplavu, ale vždycky si to tam pořádně užijeme,“ řekla modelka, si figuru místo plavání udržuje pravidelným cvičením.

„Chodím s trenérem dvakrát týdně do fitness centra, kde jsem naprosto propadla cvičení na Power Plate. Už během prvního měsíce jsem viděla výsledky. Vždycky jsem byla do cvičení zapálená,“ přiznala Faltýnová, která chodí do fitka i s dcerou.

„Když nepracuji, tak je pro mne důležité, abych strávila svůj veškerý volný čas s Adriankou. Když trénuji, tak si pohraje v dětském koutku, občas jí to nedá a jde se podívat, jestli maminka opravdu poctivě cvičí,“ uvedla modelka.

Vysoustruhované nádherné křivky Petřina těla pak obdivují spousty chlapů zpovzdálí a jeden pořádně zblízka. Petra Faltýnová chodí s moderátorem Leošem Marešem a drží mu palce v nové show QI na Primě.

-red-

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také