TopStar

1. října 2013 15:12

Hádanka ze světa celebrit: Čí je to dítě? Jeho táta se živí nohama

Ne, že by malý Thiago fotbalu už rozuměl. Na podzim mu bude teprve rok. Ale jeho slavný otec, útočník týmu FC Barcelona, ho bere na trávník nebo do VIP docela často.

Thiagovým otcem není nikdo jiný, než Lionel Messi – argentinský reprezentant a údajně nejlepší fotbalista planety. Chlapeček se narodil loni v listopadu a Messi ho společně s přítelkyní, modelkou Antonellou Rocuzzo, vychovává ve společné domácnosti.

To útočník konkurenčního Realu Madrid Cristiano Ronaldo má proti Messimu pěkně rozházené soukromí. Syna Ronalda si pořídil s britskou studentkou a doslova ho od ní koupil. Matka se s dítětem vídat nesmí, přestože později svého činu litovala. O malého Ronalda se stará babička Dolores a tety Katia a Elma (fotbalistovy starší sestry). Modelka Irina Shayk, která s tatínkem chodí, na děti zvlášť zvědavá není...

Velká pozornost médií je upřená i na vztah zpěvačky Shakiry a o deset let mladšího obránce FC Barcelony Gerarda Piqueho. Ti mají syna s českým jménem Milan:-) "Když jsem Gerarda poprvé uviděla, rozsvítilo se slunce," rozplývá se Shakira nad svým mladším přítelem.

Další děti slavných fotbalistů si prohlédněte ve FOTOGALERII, Messiho se synem ukazuje VIDEO:

TIP Prima-Style.cz: Liga mistrů UEFA dnes večer na Prima COOL!

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Shakira Lionel Messi fotbalista útočník Gerard Pique Cristiano Ronaldo Barcelona Real Madrid FC Barcelona Irina Shayk

Přečtěte si také