TopStar

30. října 2013 09:00

Hádanka ze světa celebrit: Která nádherná herečka si tajně vzala tohoto podivína?

Pětatřicetiletý bývalý italský fotbalista a dnes nezávislý umělec Marco Perego musí mít jiné přednosti, než klasický mužný zjev. Jinak by se do něj herečka Zoe Saldana jen tak nezamilovala. Páreček měl nedávno tajnou svatbu a na fotkách je poprvé přistižen při důvěrnostech na veřejnosti.

Zoe Saldana a Marco Perego svůj vztah poměrně dlouho tajili. Teď (po svatbě) se však rozhodli lásku ukázat celému světu. Vybrali si pro to Abbott Kinney Boulevard v Los Angeles, kam si o víkendu vyrazili na nákupy.

Tentokrát před zvědavými objektivy fotografů neutíkali, přestože o nich dobře věděli. Naopak. Pusinky, pohlazení... Zoe a Marco to brali obchod po obchodu a nevynechali ani obchůdek Ananda specializovaný na jógu a meditace nebo second-hand.

Ostatně, především Marco vypadá, že sekáče miluje. Nedělá mu potíž dokonce ani nosit přes prsa dámskou kabelku. Nenechte se mýlit – kabelka je značky Coco Chanel a patří samozřejmě jeho Zoe.

Před Marcem chodila kráska z Avatara s Bradleym Cooperem a ještě před ním se v roce 2011 rozešla se snoubencem Keithem Brittonem po jedenácti letech vztahu.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také