TopStar

22. srpna 2013 11:30

Dagmar Dandová

Hádanka ze světa slavných: Která kráska se mění na dalmatina?

Napadlo by vás při pohledu na tyto nohy, že patří nejkrásnější ženě světa Taťáně Kuchařové (25)? Modelka dorazila na akci k Prague Fashion Weeku v sexy dandy stylu, ale podivné fleky na nohou bohužel nezakryla.

Vzhledem k tomu, že Taťáně naskakují „pupínky“ především z dotazů na její vztah s hercem, skladatelem a zpěvákem Ondřejem Brzobohatým, rozhodla se radši konečně přestat mlžit. Dokonce přiznala, že si spolu zahrají i v jednom seriálu. „Roli jsem rozhodně nedostala kvůli protekci, ale uspěla jsem na kamerových zkouškách. Už se nemůžu dočkat, až začneme natáčet,“ prozradila Miss World 2006.

Kuchařová se sice pořád věnuje modelingu, ale v budoucnosti by se ráda přesunula k herectví. Kromě seriálu se objeví na obrazovkách i v taneční soutěži. „Odmalička ráda tancuji, takže už se moc těším na tvrdé tréninky,“ smála se kráska, která má v plánu věnovat se i módnímu návrhářství.

„Svět módy je mi vzhledem k mé profesi velmi blízký a pohybuji se v něm už mnoho let. Mám hrozně ráda různé zajímavé doplňky, třeba klobouky nebo kabelky,“ svěřila se modelka, která jinak v pánské vestě a mini kraťáskách vypadala neuvěřitelně sexy.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také