TopStar

15. ledna 2014 06:50

Dagmar Dandová

Hádejte, jakého slavného herce je tohle syn? Ta podoba je neskutečná!

Jeho otec je známý pohádkový princ, který vášnivě sportuje. Věnuje se windsurfingu, lyžování a jachtingu. Dlouho také uváděl českou Miss a občas ho uvidíte i v roli moderátora nebo dabéra.

Už víte?

Ano, je to syn herce Jana Čenského Matyáš.

Mladík, který je také velice sportovně nadaný a pracoval jako lektor angličtiny nebo profesionální barman, je mu neuvěřitelně podobný. A myslí si to i sám herec.

„Když se vidím na obrazovce z doby, kdy jsem byl ještě mladý, tak se skoro nepoznávám. Spíš tam vidím svého syna,“ řekl Jan Čenský, kterého jsme potkali v luxusních lázních v hotelu Mandarin, kde se zrovna věnoval tématu inovativních tkanin.

„Dlouho jsem hledal pořádný ručník, který dokonale saje, až jsem nakonec našel froté župan. V podstatě jsem v něm strávil celé letošní Vánoce. Vůbec se mi nechtělo převlékat se do civilu,“ přiznal Čenský, který pak přímo na místě uvedl speciální módní přehlídku.

„Toto je přesně ta vytoužená přehlídka, kde se můžete dotýkat modelů na molu,“ oznámil. Přítomné dámy měly co dělat, aby se nevrhly na polonahého manekýna, který raději zrychlil krok, aby se dostal z jejich dosahu.

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také