TopStar

19. září 2013 12:00

Dagmar Dandová

Hádejte, kdo se schovává pod šátkem? Miluje hřebíček a bojuje o dceru!

Na degustaci čajů se do ochutnávání nejvíc pustila herečka Ivana Jirešová, která má na tomto nápoji doslova závislost. Jen už radši neexperimentuje a sází na ověřené příchutě.

„Jednou jsem si objednala ájuvérdský čaj nesmrtelnosti. Po prvním loku jsem ale měla co dělat, abych se… Myšlenky na nesmrtelnost se okamžitě vytratily," šklebila se Jirešová a dala nám rady na nápoj, po kterém prý vydrží celou noc nejen muži…

„Doporučuji na vytrvalost indiánský čaj maté, který každého udrží bdělým až o několik hodin déle,“ poradila nám. V povídání na téma čaj byla herečka prostě k nezastavení.

„V oblibě mám hlavně ochucené zelené čaje s citrusovou příchutí. Když je velká zima, tak si uvařím černý indický čaj, přidám koření masala a dochutím ho mlékem a medem,“ prozradila Ivana.

To Ivanina kolegyně, herečka Miluška Bittnerová, čajové příchutě vůbec neřeší: „Nejlepší čaj je ten, který si člověk vypije v posteli,“ tvrdí. „Teď jsem se naučila recept na čaj s whisky, ten také není špatný. Rozhodně vás postaví na nohy,“ dodala.

A my dodáváme, že když takového čaje vypijete trochu víc, nemusí vás to postavit na nohy, ale spíš srazit na kolena…

-dad-

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také