TopStar

6. února 2018 20:00

Hanka Mašlíková nepřestává překvapovat! Její ploché bříško může závidět kdekdo

Je to půl roku, co se Hance Mašlíkové (35) narodil synek Andreas. Většina maminek po porodu rezignuje a zanedbává se. To ale není případ Hanky. Už po tak krátké době se blondýnka může pochlubit famózní postavou. Milovnice sportu nezahálela a po porodu dovedla svou figuru znovu k dokonalosti. Co na to říkáte vy?

‚‚Půl roku po císařském řezu začínám cvičit i břicho. I bez cvičení jsem ho měla poměrně rychle ploché, ale je povolené, takže na tom jdu zamakat,“ přiznala Hanka fanouškům na svém Instagramu. Tvrdí, že 7 měsíců bez posilovny bylo rozhodně znát.

Fanoušci Hanku Mašlíkovou Reinders ale podpořili pozitivními ohlasy na její luxusní postavičku. ‚‚Zraješ jako víno, je vidět, že jsi se absolutně posunula. A nemyslím tím vzhled,“ zněl jeden z komentářů. A podobných bylo mraky: ‚‚Vůbec jsem netušila, že jste byla těhotná. A takto vypadat po 6 měsících od porodu, smekám.“

Připomeňme si, že Hanka Mašlíková Reinders porodila chlapce Andrease svému muži Andrému Reindersovi. Dvojice se na potomka velmi těšila, a ačkoli kráska žádné předporodní kurzy nenavštěvovala, byla jako novopečená maminka řádně připravena! „Nic krásnějšího a silnějšího jsem v životě nezažila. Už víme, jak vypadá opravdové štěstí a bezmezná láska. Náš největší 3 800g poklad Andreas,“ napsala maminka k prvním fotkám svého synka.


Přečtěte si také