TopStar

26. ledna 2016 12:57

Michal Chalupa

Hannah Montana je zpět? Miley Cyrus v nové šílené TV show! Co o tom říká?

Miley má všechno – originální styl, talent, dům plný zvířat a krasavce Liama po boku. Jediné, co jí chybí je vlastní TV show. Nebo teď už vlastně ne...

Také si přejete, aby se z Miley opět stala Hannah Montana? Tak to vás rovnou můžeme ubezpečit, že se to nestane! To ovšem neznamená, že se výtečnice neobjeví v žádné další televizní show. Naopak. A dokonce pod taktovkou samotného Woodyho Allena.

Slavný režisér obsadil do hlavních rolí nejen Cyrus, ale i o šedesát let starší scénáristku a herečku Elaine May, a celá show by se měla odehrávat v 60. letech minulého století. Takže můžeme očekávat komediální hippie story? Show by se měla skládat z šesti půlhodinových dílů a premiérově budou odvysílané přes Amazon!

„A do p*dele! Dostalo mě, že budu v prvním seriálu Woodyho Allena. Tvrdila jsem, že 2016 bude můj rok vym*danýho odpočinku, ale teď mám pro dalších pár let vedle svý postele tenhle portrét W.A. Dívala jsem se mu do očí, když mi zavolali, že jsem byla obsazená spolu s černou ovcí Elain May a tímhle borcem. Šedesátky jsou tady a já stříkám!,“ napsala Miley na svém Instagramu k fotce Allenova obrazu ve své ložnici.


Přečtěte si také