TopStar

15. listopadu 2013 16:50

Dagmar Dandová

Helena Vondráčková exklusivně: Kdy jí manžel nosí brilianty?

Zajímá vás, co dělá zpěvačka Helena Vondráčková 66), když má chvilku volna? Obdivuje diamanty! A když se v České republice objevil největší diamant ve střední Evropě o velikosti 50,25 karátu v hodnotě kolem 14 miliónů dolarů, zpěvačka u toho nemohla chybět.

„Jako každá žena samozřejmě ráda dostávám šperky. Bohužel je nedostávám každý den… Ale občas od manžela k nějakému výročí dostanu brilianty. Nejradši mám asi náhrdelník, který mi daroval jako svatební dar. Kromě toho, že je krásný, má pro mě samozřejmě i velkou citovou hodnotu. Podle mě má Martin úžasný vkus,“ ukázala nám Vondráčková svůj nejoblíbenější šperk.

Helena se rozpovídala na téma dárky: „Každý dárek z lásky má pro mě cenu. Nikdy nevím, čím mě Martin zase překvapí. Ale asi trochu tuším, že letos k Vánocům žádný šperk nedostanu. Prozradil mi, že mi dá něco, co už nějakou dobu potřebuju. Manžel kolem toho tak krouží, tak jsem zvědavá,“ řekla nám Helena, kterou v prosinci čeká koncert Diamonds Lady.

„Já manželovi žádné šperky nedávám. Jen jednou jsem mu dala zlatý řetízek s přívěškem, ale on je sportovní typ a na nějaké klenoty si nepotrpí. Je to pro mě vždycky docela problém vybrat něco, co mu má dát k narozeninám nebo k Vánocům. A většinou to řeším až na poslední chvilku. To Martin už má třeba od léta vymyšlené, čím mě překvapí na Štědrý den,“ prozradila Helena Vondráčková.

A slíbila, že nám po Vánocích řekne, co tedy dostala….

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Vánoce dárek diamant šperk Helena Vondráčková přívěsek

Přečtěte si také