TopStar

4. září 2013 06:50

Dagmar Dandová

Proč si, proboha, Helena Vondráčková vybírá noční košilku v autosalonu?

Zpěvačka Helena Vondráčková (66) navštívila pražský autosalon a místo auta si tam vybírala oblečení. Zdá se vám to divné? Nám také, a proto jsme se zeptali našeho fotografa Jiřího Janouška, proč tam zpěvačku zavezl, a co tam vlastně dělali.

„Helena si mě vybrala, abych jí nafotil obal nové desky a tady se nám to líbilo. Uděláme několik variant outfitů a pak vybereme ten nejlepší pro fotku,“ řekl nám Janoušek, který musel čekat tři hodiny, než se Vondráčková nalíčila a vybrala si správný kostým.

Naštěstí zpěvačka byla v dobré náladě, protože se vrátila z polského festivalu Sopoty, kde vystupovala po boku takových hvězd jako je Belinda Carlisle nebo Amy Macdonald. „Byl to ohromný úspěch,“ pochlubila se nám Helena Vondráčková.

Zpěvačka nyní pracuje na novém albu, na kterém spolupracovala celá řada českých hvězd. „Dvě písničky pro mě napsal Ondřej Brzobohatý, mám tam song s Davidem Deylem nebo s Noidem. Dokonce jsem přezpívala jednu písničku od Billyho Joela, a to Just The Way You Are,“ řekla Vondráčková.


Přečtěte si také