TopStar

5. listopadu 2013 23:00

Jana Fikotová

Herec George Clooney zalovil mezi svými bývalkami

Americký herec a lovec ženských srdcí George Clooney (52) chodí opět se svou bývalou láskou, chorvatskou modelkou Monikou Jakisic. Že by už neměl kde lovit?

„Monika a George spolu chodili už v roce 2004 a od té doby byli stále blízcí přátelé. Sice se scházejí téměř každý večer, není ale stále jeho oficiální partnerkou,“ prozradil pro magazín US Weekly zdroj z blízkého okolí páru.

O jejich opětovném románku se poprvé začalo mluvit v září, jen chvíli poté, co se Clooney rozešel se svou tehdejší přítelkyní, bývalou wrestlerkou Stacy Keibler. Nedávno se pohledný herec ukázal po boku advokátky Amal Alamuddin, což vzápětí vyvolalo spekulace o novém románku. Podle přátel však je mezi nimi jen velké přátelství.

George Clooney se proslavil především účinkováním v seriálu Pohotovost (1994–2009) a zahrál si i ve filmech jako Od soumraku do úsvitu (1996), Tři králové (1999), Dobrou noc a hodně štěstí (2005), Lítám v tom (2009) či v krimi komediích Dannyho parťáci (2001). Na kontě má tři Zlaté glóby a dva Oscary.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky George Clooney úsvit

Přečtěte si také