TopStar

30. listopadu 2018 08:00

Markéta Škorňová

Herečka Amanda Bynes otevřeně o závislosti: Jako by mi mimozemšťan napadl celé tělo

Dříve velmi oblíbená náctiletá herečka Amanda Bynes (32) otevřeně promluvila o své drogové závislosti. „Bylo to jako kdyby mi nějaký mimozemšťan napadl celé tělo,“ říká dnes již čistá herečka.

Bývalá dětská hvězda byla v posledních letech v zajetí drog. Z toho důvodu také v roce 2013 oznámila odchod do hereckého důchodu. A začala s léčbou. Jak sama dnes vypráví, kombinace marihuany, extáze a tvrdých drog u ní vyvolávala bizarní stavy a chování.

„Když jsem s drogami přestala a vrátila se zpátky do normálu, tak jsem si uvědomila, co všechno se to se mnou dělo - jako kdyby moje tělo napadl nějaký mimozemšťan,“ svěřila se Amanda v časopise Paper.

Amanda Bynes byla jednou z nejtalentovanějších mladých hvězdiček v Hollywoodu. Ale tak jako spousta jiných dětských talentů, i ona spadla do drog. Kvůli drogám a alkoholu byla několikrát zatčená a pokutována.

V současné době se herečka chce vrátit na televizní obrazovky. V letech, kdy si dávala od hraní pauzu, se vrhla na studium - v lednu příštího roku by měla dokončit bakaláře na univerzitě v Los Angeles. Dnes již je ale připravená se vrátit zpět k filmu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také