TopStar

7. května 2014 09:50

Lucie Průchová

Herečka s poprsím XXL šokuje: Vyhlásila válku anorexii

Kdo se někdy osobně setkal s herečkou Miluškou Bittnerovou (36) dobře ví, kam jako první soustředí svůj zrak – alespoň tedy co se pánů týče. Je to tak, Miluščiny vnady zkrátka nejde přehlédnout! A dost možná i kvůli své postavě „krev a mléko“ se Bittnerová rozhodla bojovat proti anorexii.

„Já rozhodně nemám podváhu, to je evidentní,“ prohlásila s úsměvem na tváři Bittnerová. „Mám ráda jídlo a nerada zvracím.“ A protože ji kult vychrtlých modelek pořádně děsí, rozhodla se stát vedoucí projektu soutěže mladých krásek Miss Junior s cílem bojovat proti poruše příjmu potravy. V současné době herečka obráží česká města a hledá zajímavé dívky, které mají šanci ucházet se o titul krásy. „Holky s BMI pod 17,5 nemají v naší soutěži šanci,“ prohlásila Miluška a rovnou tak vzala šanci všem těm, které jsou vyhublé. „Chceme jen zdravé holky, nechceme z nich vychovávat anorektičky. Stačí mít charisma a umět zapůsobit.“

Ona sama prý ambice stát se modelkou nikdy neměla. Přiznala ovšem, že jedné soutěže krásy se jako malá zúčastnila. „Na dětském táboře jsem ve dvanácti vyhrála Miss a doteď z toho žiju,“ směje se Bittnerová. Od té doby se však podobným soutěžím vyhýbala jako čert kříži, a to zřejmě na popud své maminky, která jí říkala: „Nikdy nebudeš hezká, ale budeš chytrá.“ Při pohledu na herečku je ale všem jasné, že se maminka pořádně zmýlila. Hezká i chytrá totiž Miluška rozhodně je!!!

-fš-

Bittnerová se rozhodla bojovat proti anorexii, Foto: archiv

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také