TopStar

8. listopadu 2013 06:50

Dagmar Dandová

Herečka Veronika Nová: Po svatbě si hraje na bohatou slečinku

Herečka Veronika Nová (27) se vdala za režiséra Bisera Arichteva (36) a místo, aby se uklidnila, chová se jako utržená ze řetězu. S kamarádkou Nikol Štíbrovou si vzaly do ruky minipejsky a šly vydrancovat luxusní obchody v Pařížské ulici v centru Prahy.

Naštěstí to dělaly pro charitu! Herečky pózovaly pro kalendář, z jehož výtěžku se podpoří útulky a depozity pro opuštěná či týraná zvířata, a to především pejsky.

„Už jsem na to poměrně zvyklá, že se ke mně tu a tam přižene nějaký člověk a chce se se mnou vyfotit. Ten pidi pes ale lidi magneticky přitahoval natolik, že už nikoho nezajímala Štíbrovka z televize, ale ten malej psí zázrak v mém náručí,“ smála se Nikol Štíbrová.

Veronika měla svojí fenku Abby a Nikol “nafasovala“ zapůjčeného Bruna. Právě toto štěně ruského toye doslova zastavilo provoz v celé ulici a strhlo na sebe veškerou pozornost. Bruno byl v jednu chvíli obklopen davem turistů a pomalu každý, kdo prošel kolem, si ho chtěl hladit.

Z toho byla na prášky herečka Patrície Solaříková, která kalendář dávala dohromady a produkovala.

„Nečekala jsem, jak je komplikované sehnat jak herce, tak i pejsky a vše zorganizovat. V minulém roce se kalendář úspěšně prodával a vybrala se slušná částka, kterou jsme rozdělili do několika útulků, a tak jsem se rozhodla se do toho letos opět vrhnout,“ svěřila se nám Patricie Solaříková.

„Kromě pejsků se můžete těšit i na Danu Batulkovou, Michaelu Badinkovou, Lenku Zahradnickou, Jirku Dvořáka a další herce, kteří budou v kalendáři zachyceni vždy v nějaké zvláštní situaci,“ dodala.

-dad-

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také