TopStar

27. března 2019 14:00

Tereza Šulcová

Hilary Duff sdílela intimní video zachycující porod dcery

Herečka Hilary Duff zveřejnila na svém Instagramu velmi intimní video z porodu. První okamžiky s holčičkou tak ukázala celému světu!

V říjnu loňského roku přivítala hvězda svou milovanou dceru na tomto světě ve vodní koupeli. Holčička jménem Banks je první dcerou Hilary a Matthewa Koma. Herečka má ještě sedmiletého syna Luca, kterého má z předchozího vztahu s bývalým kanadským hokejistou z NHL Mikem Comriem.

Na sociální síti zveřejnila Duff video z porodu ve vodní lázni. Na videu je jasně vidět, jak během prvního setkání dcera objala svou matku. Jak roztomilé! Hilary zveřejnila toto intimní video jako ohlédnutí se zpět do minulosti, protože její dcera nyní oslavila pět měsíců!

„Dlouho jsem přemýšlela, jestli se o toto video podělím. Je to velmi osobní,“ začala herečka svůj projev. „Byl to naprosto krásný a odměňující (i šokující) okamžik, když mě po porodu má dcera hned objala,“ pokračovala.

„Zvládli jsme to všichni společně. Matt mi u porodu poskytl neuvěřitelnou podporu, dodával mi duševní klid a cítila jsem se s ním v bezpečí. Moje maminka u toho byla, aby mě povzbuzovala,“ vysvětluje Duff.

Jednatřicetiletá herečka pokračovala ve svém vyjádření. „Nemůžu uvěřit, že už je to pět měsíců! Ten čas tak rychle letí. Vše nejlepší k pěti měsícům, Banky (a díky, že už se netrápíme s kolikou)!“

Sdílejte článek

Přečtěte si také