TopStar

10. května 2019 09:51

Tereza Šulcová

Hilary Duff se zasnoubila! Její ruku zdobí obrovský diamantový prsten!

„Zeptal se mě, jestli se stanu jeho ženou,“ prozradila herečka svým fanouškům na sociální síti. Jejím budoucím mužem je hudebník Matthew Koma (31), se kterým randí od roku 2017. Spolu mají půlroční dcerku Banks Violet Bair.

Řekla ANO! Budoucí manžel Matthew Koma požádal svou přítelkyni Hilary Duff (31) o ruku včera v New Yorku. A pravděpodobně se i pořádně plácnul přes kapsu, protože zásnubní prsten není žádný malý kamínek, ale obrovský briliant.

Duff a Koma přivítali na svět loni v říjnu svou první dceru Banks Violet Bair. Herečka má ještě z prvního manželství s bývalým kanadským hokejistou Mikem Comriem šestiletého syna Luca Comrieho. Jejich manželství trvalo 6 let. V roce 2016 se oficiálně rozvedli.

Hilary moc dlouho neotálela a na dalšího vyvoleného narazila hned rok poté, v roce 2017. Mathew Koma je zpěvák, DJ, skladatel a producent písní. Tuto radostnou událost okomentovala i Disney herečka Ashley Tisdale. „Ó můj bože! Můj oblibený pár,“ napsala herečka. Vyjádřila se i herečka Lea Michele, která se proslavila především rolí Rachel Berry v seriálu Glee: „Jsem tak šťastná za tebe, zlato,“ napsala k zásnubám.

Hilary a Matthew spolu začali chodit v lednu 2017 chvíli poté, co předtím společně pracovali na jejím albu v roce 2015.

Sdílejte článek

Přečtěte si také