TopStar

28. června 2015 13:51

Barbora Koukalová

Hodně trapný a odporný žert: Paris Hilton se stala obětí zinscenované letecké havárie

Těžko na plnou pusu říct, co si o tomto "vtipu" myslet. Paris Hilton se stala obětí skryté kamery, která ji dostala do situace, že jako pasažérka padá v letadle a během havárie zemře. Dědička miliard hystericky plakala a podle některých se i hrůzou pomočila.

Máme pocit, že poslední dobou jdou tzv. skryté kamery až za hranu lidské důstojnosti a popravdě čekáme každou chvíli, že se někdo ze štábu těchto vykuků stane obětí vyděšeného nebo příliš naštvaného člověka, který dostane pocit, že si musí zachránit život.

Nedávno byla v Egyptě na návštěvě i miliardová dědička Paris Hilton, celebrita z povolání, která byla pozvaná na slavnostní otevírání hotelu.

Hostitelé pro ni připravili i vyhlídkový let malým letadlem a je to zážitek, na nějž Paris zcela jistě nezapomene.

Byla to totiž skrytá kamera a najatí herci začali během letu křičet, že letadlo má poruchu a zřítí se, pilot záměrně dělal manévry prudkého klesání, ačkoliv měl pevně knipl v rukou, aby to vypadalo, že ztratil kontrolu nad letem.

V rámci přesně daných zákonů davové psychózy Paris uvěřila, že letadlo se neovladatelně řítí k zemi, hystericky plakala a křičela a podle některých "cestujících" se i hrůzou pomočila ve víře, že během příštích minut zemře.

Zatímco ostatní se bavili nad svým totálně zvráceným smyslem pro humor, video s poníženou a vyděšenou Paris se dostalo na internet jako fórek hodný zasmání.

Vtipné to ale není ani náhodou.

Na konci videa poté, co je Paris oznámeno, že se stala obětí skryté kamery, říká jednomu ze strůjců, že by ho nejraději zabila.

Ani bychom se nedivili. Ztrapňovat lidi hrozbou smrti je ubohost.

(bk)

Sdílejte článek

Přečtěte si také