TopStar

7. října 2015 16:14

Michal Chalupa

Hollywoodští dealeři NAPRÁSKALI hvězdy: Co, kdy, kde a za kolik vyfetovali?

Hollywood je rájem drogových dealerů. Těm, kterým se tu sny neplní, drogy zahánějí deprese. Ti, kteří si své sny splnili, mnohdy sáhnou po drogách, aby nápor, kterému zde musí čelit, zvládli. V obou případech si však slavní i neslavní myslí, že se na to nepřijde…

Když si ovšem pustí pusu na špacír váš dealer, je to v háji. My samozřejmě braní drog považujeme za zavrženíhodné a rozhodně nejsme žádní bonzáci, ale informovat vás o tom musíme. A zajímá nás, jestli vás v našem výčtu celebrit někdo překvapil?!

Lindsay Lohan tak velkým překvapení asi nebude, co?! Její dealer, který si říká David Joseph, pro magazín Star prozradil: „Její nejoblíbenější drogou je extáze.“ Navíc na ni práskl, že naposledy za drogy utratila 15 000 dolarů.

Dealera Charliho Sheena „JR Smitha“ dokonce vzali na detektor lži, aby si ověřili, zda mluví pravdu. Nezalhal ani jednou. Dokonce ani tehdy, když tvrdil, že do hercova domu pravidelně doručoval kila kokainu.

To dealer, který prodával marihuanu herečce Amandě Bynes si médiím vyloženě postěžoval, že s ní kšefty musel ukončit, když zjistil, že mu nějakou trávu ukradla. A to s ním souhlasíme. On si „chudák“ poctivě prodává a ta mrcha nejenom že bere, ale ještě krade. Amando, to se fakt nedělá.

Kirstie Alley šla úplně do extrému. Když byla nejvíce závislá na kokainu, přestala pracovat a bydlela jako hippie. Její denní režim prý tvořilo pouze šňupání a pobývání v temném stanu.

Jméno bývalky George Clooneyho, Elisabett Canalis, bylo dokonce zmíněno ve vyšetřování drogové distribuce a provozování prostituce v nočních klubech v Itálii. To asi George nevěděl…

O Whitney Houston se ví, že drogy brala, nicméně to, že je rok před smrtí viděl její dealer, jak šňupe dodaný kokain i se svou, tehdy sedmnáctiletou dcerou, ví málokdo. Další z mnoha jejích dealerů prozradil magazínu Star, že jí prodal drogy pár hodin předtím, než zemřela.

A ani naše Brangelina není tak svatá, jak se tváří. Hlavní dealer Angeliny prozradil, že v době její největší závislosti navštěvoval její dům dvakrát až třikrát týdně a prodával jí kokain i heroin. To Brad jel „pouze“ v trávě, ale zato ve velkém. Jeho dům prý v devadesátých letech vypadal jako doupě, které bylo plné bong a „výzbroje“ určené ke kouření. Jednou dokonce nakoupil tucet bong po 1200 dolarech jako dárky pro lidi, kteří s ním přišli oslavit právě dokončený film.

Sdílejte článek

Přečtěte si také