TopStar

21. září 2013 14:12

Hrabě Martucci čelí zvrhlému nařčení: Ta slečna se nedoplati!

"Dneska mám obrovskou radost," napsal bývalý přítel zpěvačky Ivety Bartošové Domenico Martucci na svůj Facebook. "Už se strašně moc těším, až budu žalovat tuto dívku kvůli těmto nechutným lžím, pomluvám a urážkám." Třiadvacetiletá Eva si ale stojí (zatím) na svém. Hrabě po ní prý chtěl zvrhlosti!

Konkrétně se podle slovenského tisku mělo jednat o sex se psy! „To, čo odo mňa chcel, mi príde nenormálne, zvrhlé a zrelé na psychiatrickú liečbu. Chcel odo mňa sex so psom,“ uveřejnil údajnou dívčinu zpověď deník Nový Čas.

Domenico připouští, že dívku zběžně znal, žádné důvěrnosti však mezi nimi neproběhly, veškerým nařčením se brání a dodává, že se dotyčná Eva Feuereislová chtěla přes jeho osobu jen zvidielnit. Na Facebook pověsil následující status (uveřejňujeme beze změny):

"Dneska mam obrovskou radost. Uz se strasne moc tesim až budu žalovat tuto dívku kvuli těchto nechutných lzi, pomluvy a urážky. Myslím si, že ta holka bude muset tvrdě pracovat hodne dlouho aby zaplatila morální škody co budu po ni chtit... Potom co trvdila na slovensky bulvar ji nezachrani ani nejlepsi pravnik na svete :-))"

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také