TopStar

15. září 2013 07:40

Dagmar Dandová

Macura vzkazuje Ivetě: garsonka už je pro tebe připravená

Exmilenec Ivety Bartošové Zdeňek Macura se své lásky prostě nevzdá. I když zpěvačka žije ve svém domě v Uhřiněvsi s bývalým bodyguardem Josefem Rychtářem, Macura jí připravuje jiné bydlení: minipokojíček.

„Řešení, jak se zbavit agresora Rychtáře vidím v tom, že by se odstěhovala ke mě, což byl i náš původní plán na dovolené. Garsonka je už připravená,“ napsal Macura na facebook.

Všimněte si, jak Macura používá termín dovolená. Rychtář to označuje za únos. A co Iveta? Ta byla v takovém deliriu, že pro ni to určitě „Prázdniny v Římě“ nebyly.

Macura má soužití s Bartošovou dokonale promyšlené. A dokonce už ví, jak zařídit to, aby je Rychtář dál neotravoval. Nechají ho v Ivetiným baráku.

„Nejspíš nezbude, než si postavit nový jiný dům a Rychtáře v tom jejím prostě nechat. Jinak bude pořád otravovat a nezbavíme se ho. Ivetě jsem navrhoval, že ten nový dům by se mohl postavit na mém pozemku v Líbeznicích. Myslím si, že to stejně nakonec tak dopadne. Bydleli bychom tam společně, prostě takový dvojdomek,“ prorokuje Macura na sociální síti.

Stačí ještě udělat zahradní domeček pro Domenica Martucciho a už může jen zazvonit zvonec a Alkonovely snad bude konečně konec.

Jak by řekla Bartošová: "Prostě Heja Heja!"

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také