TopStar

4. září 2013 16:50

Dagmar Dandová

Hrabě Martucii módním návrhářem

Z exmilence zpěvačky Ivety Bartošové Domenica Martucciho se během letošního léta stal muž mnoha tváří. Na jeho sklonku dostal dokonce filmovou roli!

Hrabě se kromě organizování demonstrací za týrané ženy, kam chodí skoro jen jeho kamarád a další bývalý milenec Bartošové Zdeněk Macura, pustil do další činnosti. Vyzkouší si herectví.

Podle našich informací si zahraje francouzského módního návrháře ve filmu Tomáše Magnuska Modelky s. r. o.

„Ano! Překvapivě jsem dostal nabídku hrát ve filmu. Takže příští týden mířím směr Benátky, kde budeme natáčet. Jsem zvědavý, jestli budu dobrý herec,“ napsal Martucci na svém Facebooku.

Poté co hrabě předvedl v kauze Alkonovela Ivety Bartošové, že má skutečně komediální talent, se o jeho herecký um skutečně bát nemusíme. Ostatně konkurenci nebude mít nijak umělecky oslnivou. Určitě bude hrát minimálně stejně dobře jako Nikol Moravcová, Tereza Jemelíková nebo modelka Kateřina Votavová, které se ve filmu Modelky s. r. o. také objeví.

Nicméně Martucciho přátelé italskému hraběti věří a doufají, že se tímto snímkem prosadí a jako herec bude slavit velké úspěchy.

„Už se těším, až dostaneš Oscara,“ vzkázal mu na sociální síti jeden jeho kamarád.

A pokud by hrabě potřeboval nějakou radu od opravdu dobré herečky, může kontaktovat svou další bývalou milenku Evu Feuereislovou, která je aktuálně ve vile VyVolených, kde předvádí skutečně oscarové výkony.

TIP Prima-Style.cz: Navrhujeme mladým scenáristům chopit se látky a napsat scénář ke snímku „Iveta a carabinieri“ a pojmout ho jako road-movie. V něm by Domenico mohl hrát sám sebe.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také