TopStar

8. února 2014 18:10

Dagmar Dandová

Hvězda Jurského parku Jeff Goldblum je v Praze! Hned ho urazil překladatel!

Herec Jeff Goldblum přijel do Prahy představit nový film Grandhotel Budapešť a společně s režisérem Wesem Andersonem (Život pod vodou, Taková zvláštní rodinka) se na tiskové konferenci nestačili divit, jakého překladatele jim česká produkce zařídila.

Chtěli se o snímku pořádně rozpovídat, ale horlivý překladatel je neustále přerušoval a chudák Jeff Goldblum měl, co dělat, aby zůstal v klidu.

Muž mu neustále skákal do řeči a vyřvával překlady, aniž by hollywoodskou hvězdu nechal dokončit větu. Takhle neomalené chování herec z filmu Moucha nebo Záměna snad ještě nikde nezažil.

Ale vzhledem k tomu že je Jeff Goldblum velký sympaťák, nenechal se neustálým vyrušováním vyvést z míry, a i tak se pokusil říct něco o natáčení snímku Grandhotel Budapešť.

"Mám ten film rád. Je plný energie a navíc s Wesem se neuvěřitelně skvěle pracuje. Na place vždy vládne taková až rodinná atmosféra," řekl Goldblum na tiskové konferenci v hotelu Kempinski.

A herečka Saoirse Ronan, která se akce také účastnila, s ním nadšeně souhlasila. "Na place to bylo jako doma. S Wesem se vždycky rozplyne hranice mezi natáčením a běžným životem. Všichni spolu jíme, pracujeme a bavíme se, je to tak super," dodal hvězda filmu Hostitel nebo Pevné pouto.

O čem je GRANDHOTEL BUDAPEŠŤ?

Snímek vypráví o dobrodružstvích Gustava H., legendárního concierge* pracovníka jednoho slavného evropského hotelu v období mezi dvěma světovými válkami, a Zero Moustafy, který si jako hotelový lobby boy získá Gustavovu důvěru a stane se jeho nejlepším přítelem. V příběhu budeme také svědky krádeže a navrácení renesančního obrazu nevyčíslitelné hodnoty, zuřivého boje o obrovské rodinné jmění a zrození té nejsladší lásky. To vše se odehrává na pozadí evropského kontinentu, který se náhle a dramaticky mění.

No prostě taková americká verze Menzelova snímku Obsluhoval jsem anglického krále s áčkovými hollywoodskými hvězdami včetně Edwarda Nortona, Jude Lawa, Ralpha Fiennese, Billa Murraye, Owena Wilsona atd.

-dad-

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také