TopStar

24. února 2018 20:00

Hvězda romantických komedií Rachel McAdams čeká první děťátko!

Kráska Rachel McAdams (39) se stane maminkou. Prvního potomka čeká od svého partnera, úspěšného scénáristy Jamieho Lindena (37). O romantickém vzplanutí dvojice se začalo mluvit už v dubnu 2016, ale bok po boku se na veřejnosti objevovala velmi zřídka. Ještě se ani nestačili zjevit ve společnosti jako oficiální pár a už se hvězdní zamilovaní stanou novopečenými rodiči.

V rozhovorech pro tisk McAdams většinou odpovídala, že nejprve se potřebuje přesvědčit, že poznala toho pravého a ten může být otcem jejího dítěte. ‚‚Část mého já po dětech hrozně touží, ale vše bude záležet na tom, zda najdu osobu, se kterou se budu chtít stát maminkou,“ říkala Rachel ještě v roce 2010.

Je známo, že kráska chodila od roku 2005 do roku 2007 se svým hereckým kolegou Ryanem Goslingem, se kterým si zahrála například v romantickém dramatu ‚‚Zápisník jedné lásky“. Delší dobu strávila hvězda oblíbeného snímku Woodyho Allena ‚‚Půlnoc v Paříži“ s Michaelem Sheenem, který jí sestavil filmového kolegu.

Herečka Rachel McAdams se objeví v novém snímku Neposlušnost, kde si pro změnu vyzkoušela lesbickou lásku, která to nemá v ortodoxní židovské komunitě vůbec snadné. Blondýnka kvůli této roli musela změnit barvu vlasů. Ze záběrů je zřejmé, že se svou hereckou kolegyní Rachel Weisz k sobě musely mít opravdu hodně blízko.


Přečtěte si také