TopStar

28. března 2018 12:00

Hvězda seriálu ‚‚Superdrbna‘‘ má namále, ze znásilnění ho obviňují už čtyři ženy!

Herec Ed Westwick (30) je známý především svou rolí lamače ženských srdcí Chucka Basse v seriálu ‚‚Superdrbna‘‘. Fanynky ho zkrátka milují, ale kdo ví, jak dlouho je Ed bude ještě těšit na filmových plátnech. Už v sobotu se bude zpovídat u soudu ze znásilnění… a hned čtyř žen!

Podle slov bývalé herečky Aurélie Wynn ji Ed Westwick před třemi lety znásilnil. Na svém facebookovém profilu napsala, že v červenci 2014 přišla s kamarádkou na večírek Westwicka v jednom pronajatém domě. Když všichni usnuli, herec ji prý donutil k intimnímu styku.

Jenže to nebyl jediný případ, kdy Eda obvinili ze znásilnění. Sexuálně obtěžoval prý i hereckou kolegyni Kristinu Cohen v roce 2014. ‚‚V tu dobu jsem chodila s jedním producentem, který mě přivedl k Edovi domů na večeři. Hned jak jsme přišli, tak herec pronesl větu, měli bychom si všichni za*ukat. Ihned jsem chtěla odejít, ale přítel mi řekl, abychom zůstali na večeři. Byla jsem děsně unavená, a tak Eda napadlo, že bych si mohla na chvíli odpočinout v pokoji pro hosty. Asi jsem usnula. Probudil mě až Ed, který na mě ležel. Hrozně jsem se lekla. Začal mi jezdit rukou po těle. Snažila jsem se ho shodit, ale byl silný, pak mi rukou chytil obličej a zatřásl se mnou se slovy, chci š*kat. Byla jsem paralyzovaná, úplně vyděšená. A pak mě znásilnil,‘‘ promluvila o děsivé situaci herečka.‚‚Nemohla jsem nic říct. Řekl mi, že zná lidi, kteří mi zničí kariéru pokud jen špitnu. Navíc by mě obvinil, že jsem to byla já, kdo chtěl sex,‘‘ pokračovala.

Několik dní poté se objevila další žena, Rachel Eck, která se nechala slyšet, že ji herec napadl v hollywoodském hotelu před ceremonií předávání filmových cen Oscar roku 2014, ale té se podařilo ho odstrčit. Čtvrtá údajná oběť je stylistka Haley Camille, která zmínila, že ji herec znásilnil nejednou a dokonce ji zavřel po dobu dvou dnů ve svém domě. ‚‚Mrzí mě, že kvůli těmto lživým obviněním někteří věří, že s tím mám něco společného. Já k tomu nemám co říct. Spolupracuji s policií a oni se snaží mé jméno očistit,‘‘ napsal herec po těchto obviněních na svém twitterovém účtu. Velmi záhy byl status smazán, ale kým a za jakým účelem, to zůstává neznámo. Zatím to ale vypadá, že se nad Westwickem stahují mračna.

Je třeba zmínit, že se Ed Westwick nechal slyšet, že Kristinu Cohan vůbec nezná. Policie Los Angeles již koncem loňského roku začala případ řešit. Prozatím má Ed alespoň největší podporu ve své přítelkyni. Zda je kauza noční můrou všech hercových fanoušků, nebo jen prachsprostá fáma, tak to uvidíme dle soudního procesu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také