TopStar

7. října 2013 00:07

Jana Fikotová

Hvězdné manýry? Mátlová má vlasy po malé holčičce

Zpěvačka Kateřina Mátlová (34) dbá na svou vizáž a chce vždy to nejlepší. Nyní si pořídila pravé dětské vlasy, které jsou ze Švédska. Jde o hvězdný rozmar?

„Nejde o žádné rozmary. Mé vlasy jsou totiž hodně jemné, proto potřebují šetrné zacházení,“ uvedla Kateřina Mátlová, které se přezdívá K-la. Dokonce se stala i tváří kadeřnického salonu. „Specializují se tu právě na prodlužování vlasů, a to technikou mikro ringu, která zajišťuje totální přirozenost a nezatěžuje vlastní vlasy a je k nim šetrná,“ pochvalovala si zpěvačka. „Já osobně mám pravé dětské blond vlasy, které se nikdy nebarvily. Ty mé pocházejí od tříleté holčičky, která si nechala ustřihnout cop v den svého prvního svatého přijímání,“ vysvětlila nadšeně Kateřina s tím, že jde ve Švédsku o běžný obřad. „Ustřižené dětské vlasy se pak vyhazovaly. Nyní vznikla zajímavá spolupráce mezi církví a salonem. Prodejem těchto vlasů získává farnost peníze na charitu," vysvětlila Ivana Hanysová, majitelka salonu.

Kateřina Mátlová alias K-la pochází z hudební rodiny, její otec je sbormistr Lubomír Mátl a matka hudební teoretička Jiřina Mátlová. Zpěvu se začala věnovat už v dětských letech v Kühnově dětském sboru. Díky stipendiu studovala v Paříži a pak absolutoriem ukončila konzervatoř Jaroslava Ježka. Zároveň studovala na Tanečním centru Karlovy univerzity v Praze. Aktivně působí spíše na zahraničním trhu. Jejím přítelem je turecký obchodník Yohan.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také