TopStar

15. února 2019 11:00

Tereza Šulcová

Ikona ze seriálu Sex ve městě je zpět jako Carrie Bradshawová!

Řeč je o hlavní představitelce amerického seriálu Sex ve městě, který je oblíbený především u žen. Nevíte? Sarah Jessica Parkerová! Ta se rozhodla natočit ve svých třiapadesáti letech krátké reklamní video jako Carrie Bradshawová v nové kampani pro jednu světovou italskou značku.

Roli této tak trošku střelené ženy, která dlouho nevěděla, co vlastně chce, si zahrála naposledy v druhém dílu pokračování filmu Sex ve městě 2, kde jí bylo pětačtyřicet let. Po osmi letech si tuto pozoruhodnou postavu připomněla znovu, alespoň na malou chvíli.

Celé video začíná setkáním čtyř kamarádek, které se shodnou na tom, že potřebují novou fialovou kabelku, kterou jedna z nich zahlédla v obchodě. Vydají se do butiku, kde jim prodavač oznámí, že už tuto kabelku někdo koupil. Ženy zklamaně odchází a na ulici New York City spatří tuto fialovou krásku na Sarah Jessice Parkerové! „Počkejte, zastavte! Nutně potřebujeme tuto tašku,“ řekla jedna ze čtyř slečen.

Třiapadesátiletá herečka se usmála od ucha k uchu. „Toto není taška, ale kabelka,“ a odchází s úsměvem na tváři. Reklamní spot je inspirován zmiňovaným seriálem a ve světě sklízí úspěch. Bohužel, seriál skončil v roce 2004, kdy se dotočila poslední 6. série. V té době bylo této světlovlasé krásce devětatřicet let.

Sdílejte článek

Přečtěte si také