TopStar

20. září 2013 13:20

Lucie Průchová

Ivana Gottová mluví s anděly!

Moderátorka TV Prima Ivana Gottová v těchto dnech dokončuje neobvyklý dárek – načetla pro všechny děti knížku Andělské pohádky!

„Nabídku Supraphonu namluvit audiopohádky jsem přijala s radostí. Byla to pro mne velká výzva a nová příležitost. Vlastně se tím splnilo přání našich holčiček. Protože poslední tři roky pracuji ve večerních VIP zprávách, už jim nemůžu tolik číst před spaním jako dřív,” říká Ivana Gottová.

„Napadlo je, že by bylo hezké, kdyby mohly poslouchat maminčin hlas na cédéčku. Věřím, že Andělské pohádky na dobrou noc malé posluchače před spaním potěší a pohladí,“ komentuje vznik alba moderátorka.

Ivana si vybrala Andělské pohádky na dobrou noc od tří autorů: Karena Wallace, Lou Kuenzlera a Katy Morgan. Jsou to něžné, láskyplné příběhy, které odrážejí ty největší dětské problémy, s nimiž se během dospívání děti potýkají.

Jak už název knižní předlohy říká (Andělské pohádky na dobrou noc, příběhy lásky a pomoci, které přinášejí potěšení, zklidnění a pochopení), jde o uklidňující až meditativní pohádky, které děti příjemně naladí ke spánku...

V pohádkách jsou princové, princezny, ale i normální děti, zažívající podivuhodné příběhy, které může prožít každý z malých posluchačů. Těm všem pomůžou andělé, řešící s hrdiny spletité a nebezpečné situace v jejich životech.

„Z původních dvaceti jsme si vybrali sedm pohádek, a ty doplníme povídáním s Charlottkou a Nelly. Nebudou zde chybět ani písničky s texty Ondřeje Suchého a hudbou Vratislava Šrámka,“ dodává Ivana o CD Andělské pohádky na dobrou noc, které vyjdou už začátkem listopadu.

-red-

Sdílejte článek

Přečtěte si také